10.12.2020

NOWOŚĆ – Suzuki Across - dostępny już w salonie Suzuki Gołębiewski.

Długo wyczekiwany samochód Suzuki Across w Polsce, jest już dostępny w salonie Gołębiewski. Sprawdź sam największego SUV-a w rodzinie Suzuki. Zapraszamy również na jazdę testową zupełnie nowym modelem Suzuki - Swace.

Suzuki Across to pierwszy model, który powstał na podstawie umowy o współpracę pomiędzy Toyota Motor Corporation i Suzuki Motor Corporation. Model Across trafia obecnie do salonów Suzuki. Dzięki staraniom Suzuki Gołębiewski jeden z samochodów jest już dostępny w salonie w Elblągu. Ten muskularny SUV jest wyposażony w nowoczesny i oszczędny napęd hybrydowy typu Plug-in oraz zaawansowany napęd 4x4 E-Four, dzięki któremu bezkompromisowa wydajność jest możliwa na każdej nawierzchni. Oprócz tego układ hybrydowy zapewnia oszczędność paliwa i dynamiczne osiągi przy emisji CO2, a jego łączna moc wynosi aż 306 KM, osiągając przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6 sekund. Model Across jest dostępny w wersji Elegance, która zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

W salonie Gołębiewski pojawił się również nowy model Suzuki - Swace, który zachwyca wyglądem oraz niskim zużyciem paliwa, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii hybrydowej. To połączenie mocnego silnika elektrycznego z silnikiem benzynowym o pojemności 1,8 – litra, specjalnie zaprojektowanego na potrzeby tego modelu. Gwarantuje płynną jazdę z dynamicznym przyspieszeniem połączonym z niskim zużyciem paliwa i emisją CO2. W salonie Gołębiewski dostępny jest samochód demonstracyjny w wersji Elegance, w kolorze Oxide Bronze Metallic. Już dzisiaj zapraszamy na jazdę testową.

24.02.2021

Suzuki Boxing Night V w Lublinie

Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują kolejną galę boksu olimpijskiego w ramach Suzuki Boxing Night. W piątej odsłonie imprezy utytułowani pięściarze skrzyżują rękawice w lubelskim Centrum Spotkania Kultur.

Dowiedz się więcej
18.02.2021

Rafał Jemielita i Jarosław Maznas ambasadorami Suzuki w Polsce

Dwaj znani dziennikarze motoryzacyjni – Rafał Jemielita i Jarosław Maznas rozpoczynają współpracę z Suzuki Motor Poland. Nowi ambasadorzy japońskiej marki będą bohaterami kampanii reklamowej „Suzuki Show. Czas hybryd”.

Dowiedz się więcej
12.02.2021

Rekordowy styczeń dla Suzuki w Polsce

Styczeń jest rekordowym miesiącem dla Suzuki w Polsce pod względem dynamiki sprzedaży. Japońska marka jest również liderem w sprzedaży samochodów z technologią mild hybrid na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
12.02.2021

TRAVEL PACK - gotowe zestawy oryginalnych akcesoriów Suzuki w wyjątkowych cenach

Skorzystaj z oferty zakupu gotowych zestawów oryginalnych akcesoriów Suzuki przygotowanych z myślą o wakacyjnych podróżach - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych z gorącymi letnimi rabatami.

Dowiedz się więcej