10.12.2020

NOWOŚĆ – Suzuki Across - dostępny już w salonie Suzuki Gołębiewski.

Długo wyczekiwany samochód Suzuki Across w Polsce, jest już dostępny w salonie Gołębiewski. Sprawdź sam największego SUV-a w rodzinie Suzuki. Zapraszamy również na jazdę testową zupełnie nowym modelem Suzuki - Swace.

Suzuki Across to pierwszy model, który powstał na podstawie umowy o współpracę pomiędzy Toyota Motor Corporation i Suzuki Motor Corporation. Model Across trafia obecnie do salonów Suzuki. Dzięki staraniom Suzuki Gołębiewski jeden z samochodów jest już dostępny w salonie w Elblągu. Ten muskularny SUV jest wyposażony w nowoczesny i oszczędny napęd hybrydowy typu Plug-in oraz zaawansowany napęd 4x4 E-Four, dzięki któremu bezkompromisowa wydajność jest możliwa na każdej nawierzchni. Oprócz tego układ hybrydowy zapewnia oszczędność paliwa i dynamiczne osiągi przy emisji CO2, a jego łączna moc wynosi aż 306 KM, osiągając przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6 sekund. Model Across jest dostępny w wersji Elegance, która zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

W salonie Gołębiewski pojawił się również nowy model Suzuki - Swace, który zachwyca wyglądem oraz niskim zużyciem paliwa, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii hybrydowej. To połączenie mocnego silnika elektrycznego z silnikiem benzynowym o pojemności 1,8 – litra, specjalnie zaprojektowanego na potrzeby tego modelu. Gwarantuje płynną jazdę z dynamicznym przyspieszeniem połączonym z niskim zużyciem paliwa i emisją CO2. W salonie Gołębiewski dostępny jest samochód demonstracyjny w wersji Elegance, w kolorze Oxide Bronze Metallic. Już dzisiaj zapraszamy na jazdę testową.

05.05.2021

Suzuki Boxing Night VI – Polska vs Mołdawia w Lublinie

Szósta edycja Suzuki Boxing Night obędzie się już w piątek, 7 maja w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski zapraszają na spotkanie, w którym rękawicę skrzyżują pięściarze reprezentujący Polskę i Mołdawię. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w TVP Sport.

Dowiedz się więcej
27.04.2021

Suzuki, Subaru, Toyota, Daihatsu i Mazda pracują nad nowym standardem komunikacji w samochodach

Suzuki Motor Corporation zawarło porozumienie z czterema koncernami motoryzacyjnymi w sprawie wspólnego standardu dla nowej generacji systemów multimedialno-komunikacyjnych opartych o łączność internetową. Japońskie marki będą pracować nad promocją zestandaryzowanych aplikacji i usług.

Dowiedz się więcej
24.02.2021

Suzuki Boxing Night V w Lublinie

Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują kolejną galę boksu olimpijskiego w ramach Suzuki Boxing Night. W piątej odsłonie imprezy utytułowani pięściarze skrzyżują rękawice w lubelskim Centrum Spotkania Kultur.

Dowiedz się więcej
18.02.2021

Rafał Jemielita i Jarosław Maznas ambasadorami Suzuki w Polsce

Dwaj znani dziennikarze motoryzacyjni – Rafał Jemielita i Jarosław Maznas rozpoczynają współpracę z Suzuki Motor Poland. Nowi ambasadorzy japońskiej marki będą bohaterami kampanii reklamowej „Suzuki Show. Czas hybryd”.

Dowiedz się więcej