O firmie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z Autoryzowanym Salonem SUZUKI Gołębiewski.

Salon gołębiewski

W naszej ofercie znajdują się wszystkie aktualne modele marki Suzuki. Można je obejrzeć i osobiście przetestować podczas jazdy próbnej. Nasi handlowcy dojadą do Państwa, doradzą wybór odpowiedniego modelu, pomogą w załatwieniu wszelkich formalności.

Od roku 1997 jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Forda. W 2008 r. oddaliśmy do użytku oddział Forda w Elblągu, a od grudnia 2011r. poszerzyliśmy swoją ofertę o salon i serwis Suzuki w Elblągu.

Celem naszej firmy jest przede wszystkim zrozumienie potrzeb Klienta i umacnianie z nim trwałej więzi, opartej na wzajemnym zaufaniu. W pełni staramy się spełniać oczekiwania Klientów, zarówno w momencie zakupu pojazdu, jak również przez cały okres jego eksploatacji. Nasz wykwalifikowany, nieustannie podnoszący swoje umiejętności personel zapewnia Klientom profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży samochodów oraz ich serwisowania. Dążymy do zadowolenia Klientów ze wszystkich świadczonych przez nas usług. Chcielibyśmy, aby mieli w nas Państwo oparcie w każdej sytuacji, dlatego też w ramach kompleksowej obsługi Klienta oferujemy Państwu na bardzo korzystnych warunkach załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem pojazdu, zarówno nowego jak i używanego, zawarciem umów kredytowych i leasingowych, ubezpieczeniem pojazdu, dokonaniem przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, zbadaniem stanu technicznego samochodu na Stacji Kontroli Pojazdów.

Salon gołębiewski Salon gołębiewski